Servis hizmeti

İş makinelerinin nakliyesi, nakliyesi süresi  hem bütçeye zarar vermekte hemde iş hacmini düşürmektedir. Firmanıza ait iş makinesinin herhangi bir ataşmanına acil tamir ve bakım gerektiği takdirde firmamız tüm ekipmanları ile hizmet vermektedir.

 

Tamir ve bakım hizmeti yanı sıra montaj ve teknik bilgilerde de hizmet talep edebilirsiniz. Tüm marka ve modeller için eğitimli ve uzman personellerimiz uzak veya yakın  gözetmeksizin arazi veya şantiyelere gönderilmektedir. Öncesinden montaj, tamir, bakım konu üzerine mühendislerimizden direktifleri alan uzman personellerimiz gerekli ekipmanları ile makinenizin yerinde tamir ve montaj işlemini sağlamaktadır.

 

İş makinesine genelde firmalar/şahıslar kendi imkanları ile tamirat yapmakta olduğu bilinmektedir. Bu konuda deneyimsiz veya bu işte uzman olmayan kişi / kişiler tarafından müdahale edilmesi çevreye ve makineye ciddi zararlar ve yapılan işin durması, aksamasına neden olabilmektedir.

 

Firmamız sizden aldığı bilgiler doğrultusunda tamir bakım montaj vb. türde hangi hizmeti almak isteniyorsa, o konuda uzman personeller göndermekte ve sizlerin memnuniyetini ve güvenini kazanmayı hedeflemektedir.