Kepçe kovası imalatı

gaziantep merkezli Arkhe Makine Loader, Bockhoe Loader, Ekscavatör, Tehehandler, Vinç ve Forklif alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Kaliteli ve uzun ömürlü kepçe kova imalatı konusunda ödün vermeden ilerleyen Arkhe Makine, her geçen gün müşteri potansiyelini büyütmektedir. Hakkari’den Edirneye Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet veren firmamız kaliteli ürünü uygun fiyatlar ile tüm firmaları bünyesinde toplamaktadır.

Yaz sezonu açılması ile Kum ocakları, Mermer ocakları, Harfiyatçılar ve Tüm bireysel ve kurumsal çalışan firmaların kepçe kovası ve ataşman ihtiyaçları başladığından Müşteri memnuniyeti çerçevesinde kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Aynı zamanda Hardox Aşınma sacı, Xar Aşınma Sacı, Siyah sac satışı yapmakta olan firmamız uygun fiyatları ile firmaları memnun etmektedir. Güneydoğu ve doğunun en gelişmiş Cnc Abkant büküm ve Cnc Plazma kesim makinelerine sahip olan firmamız, tüm Türkiyeye hizmet vermektedir.

Tüm marka ve modellerin ataşman desteğini sağlayan firmamız fiyat ve kalite konusun da aynı zamanda alınan siparişlerin teslim tarihleri sizleri çok şaşırtacaktır.

Yurtiçi ve Yurtdışı tüm firmaların ataşman ihtiyacını karşılamayı hedefleyen firmamız siz değerli müşteri ve müşteri adaylarımıza hizmet vermekten memnuniyet duyarız.