İş makinesi ataşmanları

Günümüz de bir çok alan da faaliyet gösteren iş makineleri zamanla aşınmakta ve bakım istemektedir. Yapılan analiz ve fizibilite raporu bu konuda çok önemlidir. İş makinelerini bulunduğu yerden alıp bakıma / tamire götürmek hem zaman açısından hemde bütçe açısından firma yetkililerini sıkıntıya sokmaktadır. Bu yüzden iş makine ataşmanlarının tamir bakım ve onarımını işinin ehli ve deneyimli firmalara yaptırmak en doğrusudur.

 

Arkhe makine bünyesinde bulundurduğu mühendis ve işletme ustaları ile iş makinelerinin tüm ataşmanlarının tamir bakım ve onarım işlerini titizlikle yapmaktadır. Firmamızın önceliği değerli müşterilerinin memnun olması ve aldığı hizmetten sonra memnun ayrılmasıdır.

 

Önceliğimiz bizi tercih eden tüm kurum ve kuruluşların ataşman tamir bakım ve onarımını zamanın da ve eksiksiz teslim etmektir.

 

Ayrıca firmamız  tüm ataşmanların imalatı yapmaktadır. Sitemiz üzerinden ” ürünler ” kısmından tüm iş makinesi ataşman listesine ulaşabilir ve kendinize özgün çizim yaptırıp imalatını sağlayabilirsiniz.