Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0544 525 2244 0342 235 50 10

Yurtiçi imalat

Arkhe makine satış-pazarlama personellerinin fizibilite raporuna göre Türkiye’nin birçok yerleşim yerinde iş makinesi kepçe kova imalatı yapılmamaktadır. Firmamız bu konu üzerine hassasiyet ile durmuş ve kazandığı müşteri memnuniyetini tüm Türkiye’ye yaşatmak istemektedir.

 

Firmamız Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine, kepçe kovası başta olmak üzere tüm iş makinesi ataşmanlarının imalatına başlamıştır. Türkiye pazarından sıfırdan kova imalatı yapmak çok zor ve üstün beceri ve kabiliyet isteyen bir iştir. Belli başlı yerlerde yüksek fiyata kova imalatı yapılmakta ve kullanıcıların alternatif seçeneği az olduğundan dolayı mecburiyetten tercih edilmektedir.

Arkhe makine bu oluşuma karşı dik duruşu ile Hakkari’den Edirne’ye tüm müşterilerini hem kalite hem de fiyat konusundan memnun etmektedir. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine nakliye bulma hususun da sizlere yardımcı olan personellerimiz ile en uygun fiyata ürününüzü istediğiniz bölgeye gönderim yaptırabilirsiniz.

Bilgisayar ortamında simülasyon teknikleri ile siparişiniz sizlerin beğenisine sunulur ve onay alındıktan sonra ivedi bir şekilde imalatına başlanıp en kısa sürede sizlere  teslim edilir.

 

Kalite ve güven konusunda kendini kanıtlayan firmamız sizlerle de bu mutluluğu yaşamaktan kıvanç duyar.